תקנון הזמנות

חברת הייר קולור מוכרת ציוד וחומרים למספרות דרך אתר אינטרנטי.
גם מספרות וגם לקוחות פרטיים רשאים לרכוש דרך האתר שלנו.
הזמנות המתבצעות ע”י לקוחות, אינן בשליטת החברה אלא בשליטת הלקוחות אשר ביצעו את ההזמנות.
רכישה דרך האתר מבוצעת ע”י תשלום בכרטיסי אשראי בלבד. לא ניתן לבצע דרך האתר רכישות ללא חיוב כרטיס אשראי. ניתן לבצע רכישות טלפוניות ולתת פרטי כרטיס אשראי בטלפון במקום דרך האתר. מס` הטלפון במשרדי החברה 052-3757774

אין החברה אחראית על חומרי השיער אותן היא משווקת משום שהחברה אינה יבואנית ו/או יצרנית של מוצרים אלו אלא משמשת כחנות מכירה של מוצרים מקצועיים אלו.

במקרה של החזרות – החברה מתחייבת לקבל חזרה מוצרים שנרכשו , במידה ולא נעשה שימוש במוצר והוא חוזר ארוז באריזה מקורית וזאת במידה והמוצר הוחזר לחברה תוך 14 ימים מיום הרכישה. החברה לא מזכה לקוח בגין דמי משלוח שניגבו מהלקוח בעת ביצוע הרכישה. במידה והלקוח מחזיר את המוצר לשליח במעמד האספקה והשליח מחזיר לי את המוצר – יחוייב הלקוח בדמי משלוח כפולים וייזוכה רק בחלק היחסי של ההזמנה בניכוי 70 ש”ח דמי משלוח כפולים. במקרה של החזר כספי – ינוכה 5% מגובה העסקה ודמי המשלוח שלא יוחזרו (במידה והלקוח קיבל את הסחורה). אם הביטול נעשה בטרם יצאה הסחורה מהחנות – ינוכו רק 5% מגובה העסקה.

מוצר אשר נעשה בו שימוש או נזק, לא יתקבל חזרה ולא יהיה ניתן לזכות את הלקוח כספית.

יש לקרוא את כל הפרטים לפני ביצוע רכישה דרך האתר:

  • יש לשם לב לגבי דמי המשלוח בהתאם לאיזור החלוקה. קיימים איזורים חריגים – אילת, יישובי ספר, רמת הגולן וכו` אשר דמי המשלוח עם שליח עד הבית גבוהים יותר. במידה ויש שוני בדמי המשלוח בהתאם לאיזור ממנו הוזמן, ייצרו איתכם קשר טלפוני לפני משלוח החבילה.
  • לפני התשלום בקופה יש להגדיר את עלות המשלוח- אם איסוף עצמי או חיוב בדמי משלוח. במידה ולא יוגדר – יחוייב הלקוח אוטומטית בעלות דמי משלוח של 35 ש”ח.
  • משלוח ע”י שליח לוקח עד 7 ימי עסקים הנחשבים ימים א`-ה` ע”פ התחייבות חב` השליחויות איתה אנו עובדים. במקרים חריגים יש עיכוב באספקה – עימכם הסליחה. אין הדבר תלוי בנו אלא בחב` השליחויות החיצונית עימה אנו עובדים. על עיכובים באספקת הסחורה אין אנו אחראים.
  • משלוח בדואר רשום – עד 14 ימי עסקים.

רכישה דרך האתר מהווה את הסכמתכם לתקנון שלנו על כל סעיפיו. במידה ואינכם מסכימים לתקנון, אל תבצעו הזמנות דרכינו.

במקרה של תביעה וטענות כנגד החברה, תחום השיפוט בו ניתן יהיה להגיש את התביעה יהיה גוש דן בלבד.